لیست اخبار و رویدادهای مهم
لیست کامل کتب
اخذ نمایندگی فروش انتشارت پژوهشکده بیمه

شرکت نواندیشان مهرگان، نمایندگی فروش انتشارات پژوهشکده بیمه را اخذ کرده است.

علاقمندان جهت تهيه كتب پژوهشكده بيمه مي توانند به شرکت نو اندیشان مهرگان مراجعه و يا از طريق ارسال پستي اقدام به خريد آن نمايند.

صدای مشتری :- 37777141-031

E-mail:  BookShop@inom.ir

دانلود لیست کتب پژوهشکده بیمه

برخی از کتب بیمه ای
کد کتاب: 2672  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 3105   

 

کتاب بیمه های مهندسی از تئوری تا عمل

این کتاب شامل هفت فصل با عناوین زیر می‌باشد:مفاهیم بیمه‌های مهندسی ، بیمه تمام‌خطرپیمانکاران(C.A.R)،بیمه تمام‌ خطر نصب (E.A.R)،بیمه تجهیزات و ماشین‌آلات پیمانکاران(C.P.M) ، بیمه ریسکهای تکمیل شده ساختمانی(C.E.C.R)،بیمه شکست  ماشین‌ آلات (M.B)و،بیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات(M.L.O.P).


باتوجه به رشد روزافزون صنعت بیمه در کشور و تبلیغات متعددی که در جهت معرفی رشته‌های مختلف بیمه‌ای از سوی شرکت‌های بیمه‌ای صورت می‌گیرد، بیمه‌های مهندسی به دلایل متعددی از رشد ناکافی برخوردار بوده است.
به گزارش روابط عمومي پژوهشكده بيمه، دلایلی مانند: عدم آشنایی یا آشنایی جزئی بسیاری از مسئولین پروژه‌های عمرانی و زیربنایی یا مسئولین کارگاه‌ها و کارخانجات تولیدی از مزایای پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه‌های مهندسی، عدم شناسایی کامل رشته‌های مختلف بیمه‌های مهندسی، ضعف در قوانین و مقررات در رابطه با بیمه اجباری انواع بیمه های مهندسی، عدم اجرای دقیق مفاد ماده 21 شرایط عمومی پیمان توسط بسیاری از کارفرمایان و پیمانکاران و دلایل دیگر از جمله این موارد است.
بدیهی است برطرف نمودن موارد فوق عامل مؤثری در رونق و افزایش پرتفوی بیمه‌های مهندسی در شرکت‌های بیمه خواهد بود و با افزایش اطلاعات و آموزش بیمه‌های مهندسی می‌توان قسمتی از مشکلات را برطرف نمود.
مقوله بازدید اولیه در صنعت بیمه و بخصوص در بیمه‌های مهندسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در موارد وقوع خسارت،شناسایی ریسک و وضعیت بیمه‌گذار به بیمه‌گر کمک میکند.
در کتاب بیمه‌های مهندسی از تئوری تا عمل(صدور – خسارت – کارشناسی)سعی شده تا نکات مهم و کاربردی در زمینه بازدید اولیه و خسارت در بیمه های مهندسی تشریح شود و مثال‌های عملی جهت درک بهتر موضوع ارائه گردد تا راهگشای بیمه‌گران در صدور بیمه‌نامه‌هایی با پوشش‌های مناسب و نرخ و شرایط معقول باشد .
این کتاب شامل هفت فصل با عناوین زیر می‌باشد:مفاهیم بیمه‌های مهندسی ، بیمه تمام‌خطرپیمانکاران(C.A.R)،بیمه تمام‌خطرنصب(E.A.R)،بیمه تجهیزات و ماشین‌آلات پیمانکاران(C.P.M) ، بیمه ریسکهای تکمیل شده ساختمانی(C.E.C.R)،بیمه شکست ماشین‌آلات(M.B)و،بیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات(M.L.O.P).
کتاب بیمه های مهندسی از تئوری تا عمل(صدور – خسارت – کارشناسی) توسط آقایان سیدکاظم ملکوتی و مهندس‌وحید باقری تجریشی به رشته تحریر درآمده است و انتشارات پژوهشکده بیمه آن را در زمستان سال 1394 در دو جلد و جمعا 936 صفحه چاپ کرده است.قیمت جلداول این کتاب 260000 ریال و جلددوم 290000 ريال میباشد.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟