دسته های اخبار
اخبار
افزایش نرخ بیمه سیل در آمریکا
چهارشنبه, اسفند 27, 1393 by مدیر سایت

هزینه خرید بیمه نامه سیل در سرتاسر ایالات متحده آمریکا رو به افزایش است.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه   به نقل از گزارش لایو اینشورنس،  شهروندان عادی و تجار آمریکایی در آینده نه چندان دور با افزایش نرخ بیمه سیل رو به رو خواهند شد.

متخصصان و کارشناسان بیمه در آمریکا بر این باورند که هزینه خرید بیمه نامه در مناطق حادثه خیز و سیل خیز در آمریکا به شدت افزایش خواهد داشت چرا که این مناطق برای بیمه گران هزینه بر هستند و در سال های گذشته حوادث بیشماری در آنان روی داده است.

در این گزارش آمده است که هر افزایش قیمتی در آمریکا منوط به تایید در برنامه بیمه ملی سیل این کشور است. این در حالی است که مقامات عالیرتبه آمریکایی بر این نکته تاکید می کنند که در بیمه نامه های جدید باید تمامی حمایت ها لحاظ شود و تمامی اموال و به طور کامل تحت پوشش قرار گیرند.

طبق گزارش های منتشر شده، شهروندان آمریکایی در ابتدا باید سالانه 25 دلار بیشتر برای خرید بیمه نامه سیل بپردازند که این مبلغ به نرخ بیمه نامه سیلی که آنان پیش از این خریداری کرده اند، اضافه خواهد شد. شهروندان ساکن مناطق پرخطر اما مجبورند تا مبلغ بیشتری را برای داشتن پوشش های کامل پرداخت کنند. حتی در برخی از مناطق میزان نرخ بیمه ممکن است تا 25 درصد افزایش داشته باشد تا بیمه سیل خریداری شده تمامی خسارت های احتمالی را پوشش دهد.
در حال حاضر مقامات مسئول در برنامه بیمه فدرال آمریکا به دلیل وقوع حوادث بیشمار و توفان های متعدد در سال گذشته و سال جاری میلادی به شدت نگران مسائل مالی هستند. وقوع سیل به بیشتر مناطق در این کشور آسیب های فراوانی را وارد کرده است. بیمه گران نیز تاکید می کنند که اگر در قوانین و نرخ ها تجدیدنظر نشود، آنان در آینده با چالش های بیمشاری مواجه می شود که در نهایت صنعت بیمه آمریکا را آشفته می کند

پیشنهادات پیشرفته

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟