دسته های اخبار
اخبار
رتبه اول بيمه آسيا در گروه موسسات بيمه اي
دوشنبه, اسفند 25, 1393 by مدیر سایت

به گزارش روابط عمومي بيمه آسيا ، براساس اعلام سازمان مديريت صنعتي، بيمه آسيا در هفدهمين سال رتبه بندي يکصد شرکت برتر با فروش 19283/9 ميليارد ريال در سال 1392 ،رتبه اول در گروه موسسات بيمه اي را کسب کرد .
بنا براين گزارش در مراسمي که با حضور رضا رحماني رئيس کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي، سيدرضا نوروززاده رئيس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، مجتبي رجب بيگي مديرعامل سازمان مديريت صنعتي و مديران اقتصادي کشور در مرکز همايش هاي بين المللي صداوسيما برگزار شد، اسامي يکصد شرکت برتر ايران اعلام شد.
در بخش شاخص هاي مورد استفاده در رتبه بندي گزارش ويژه همايش شرکت هاي برتر ايران IMI-100درخصوص رتبه بندي شرکت هاي بيمه اي، مجموع درآمدهاي بيمه اي و در آمد حاصل از سرمايه گذاري اين شرکت ها لحاظ شده است.
همچنين در بخش روش شناسي رتبه بندي شرکت هاي برتر ايران، هدف از رتبه بندي شرکت هاي برتر ايران "شفاف سازي فضاي کسب و کار و جايگاه اقتصادي شرکت هاي ايران و رتبه بندي آن ها از نظر ميزان تاثيرگذاري در اقتصاد ملي، با هدف گسترش رقابت در فضاي کسب و کار بنگاه هاي اقتصادي" اعلام شده است .
گفتني است بيمه آسيا با در اختيار داشتن بيش از 10 درصد از سهم بازار صنعت بيمه و بيش از يکصد شعبه و سه هزار نمايندگي در سراسر کشور به عنوان بزرگ ترين بيمه خصوصي کشور، همه ساله در بين يکصد شرکت برتر قرار دارد.

پیشنهادات پیشرفته

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟